Ukupno: 206481
Ovaj tjedan: 1998

Raspored nastave od 25. svibnja 2020. godine
Autor: Željko Jurin, 22. 5. 2020.

RASPORED SMJENA:

PRODUŽENI BORAVAK – ulazak u školu s prvim zvonom u 7.55 sati

“SMJENA A” – POSLIJEPODNE – ulazak u školu s prvim zvonom u 13.55 sati

“SMJENA B” – UJUTRO – ulazak u školu bez zvona u 08.10 sati

Veselimo se povratku u školske klupe!

Ravnatelj:

Željko Jurin

HZJZ je objavio je nove Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda te posebne razredne odjele i rad s djecom s teškoćama koje imaju pomoćnika u nastavi (u daljnjem tekstu Upute HZJZ-a).

U Uputama je posebno istaknuto: „Rad u predškolskim ustanovama i školama u sadašnjim epidemiološkim uvjetima uz poštivanje ovih uputa smatra se jednako sigurnim za djecu i zaposlenike kao i rad od kuće odnosno ostanak kod kuće, te se omogućuje uključivanje sve djece u vrtiće i škole.“

Dakle, epidemiolozi su napisali da su škole sigurne za učenike i

zaposlenike. Od ponedjeljka 25. svibnja 2020. svi roditelji mogu poslati učenike razredne nastave u školu!

Temeljem ovih Uputa MZO je napisalo nove Preporuke za organizaciju rada u razrednoj nastavi i upute za vrednovanje i ocjenjivanje.

Oni roditelji koji još uvijek imaju objektivne ili subjektivne razloge zbog kojih djecu neće poslati u školu dužni su osigurati uvjete kod kuće za nastavu na daljinu i biti u svakodnevnom kontaktu s učiteljima i stručnim suradnicima u školi.

Veselimo se povratku u školske klupe!