Udžbenici i drugi obrazovni materijali za školsku godinu 2021./22.
Autor: Nataša Zvonar, 15. 7. 2021.

U školskoj godini 2021./2022. roditelji su dužni o vlastitom trošku financirati:

Mape za likovnu kulturu – svi razredi

Više pod [OPŠIRNIJE]

5. razred:

• geografski atlas (Geografski atlas za osnovnu školu, Školska knjiga)
  • radna bilježnica iz vjeronauka (UČITELJU, GDJE STANUJEŠ?, radna bilježnica za katolički vjeronauk u 5. razredu osnovne škole ; M.Novak, B. Sipina; Kršćanska sadašnjost)

6.razred:

• radna bilježnica i kutija iz Prirode (PRIRODA 6: radna bilježnica iz prirode za 6.razred osnovne škole s materijalima za istraživačku nastavu; Biljana Agić, Sanja Grbeš, Dubravka Karakaš, Ana Lopac Groš, Jasenka Meštrović;        Profil Klett)

Nakon dogovora s predmetnim nastavnikom na početku školske godine:

7. razred:

• radna bilježnica s kutijom iz Kemije (POKUSI -KEMIJA 7 : radna bilježnica Kemija 7 s radnim listovima i priborom za izvođenje pokusa iz kemije u sedmom razredu osnovne škole; Sanja Lukić, Ivana Marić Zerdun, Nataša Trenčevska, Marijan Varga, Sonja Rupčić Petelinc; Školska knjiga)

8. razred:

• radna bilježnica s kutijom iz Kemije (POKUSI - KEMIJA 8 - radna bilježnica Kemija 8 s radnim listovima i priborom za izvođenje pokusa iz kemije za 8. razred osnovne škole; Sanja Lukić, Sandra Krmpotić Gržančić, Marija Varga, Ivana Marić Zerdun, Dunja Maričević; Školska knjiga)
  • radna bilježnica s kutijom iz Biologije (POKUSI - BIOLOGIJA 8: radna bilježnica Biologija 8 s radnim listovima i priborom za izvođenje pokusa iz biologije za osmi razred osnovne škole; Damir Bendelja, Žaklin Lukša, Emica Orešković, Monika Pavić, Nataša Pongrac, Renata Roščak; Školska knjiga)

Ministarstvo znanosti i obrazovanja financirati će sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (NN 116/18) nabavu svih udžbenika za učenike četvrtog i osmog razreda (sve osim biologije, kemije, fizike i geografije), te nedostatne  udžbenike za sve ostale razrede.

Grad Split, kao osnivač OŠ Žnjan – Pazdigrad sufinancirati će pripadajuće druge obrazovne materijale (radne bilježnice, zbirke zadataka, kutije za tehničku kulturu...) za učenike svih razreda, osim gore navedenih.