Ukupno: 206480
Ovaj tjedan: 1997

Projekt Family Time
Autor: Anita Dujela, 25. 3. 2020.

Treća aktivnost u sklopu projekta „Family time“ bila je izrada čestitki sa lijepim porukama za svoju obitelj povodom Valentinova. Iako se na taj dan tradicionalno darivaju zaljubljeni parovi, učenici 1.c i 1. d su uzbuđeno ukrašavali svoje radove crvenim srcima, šarenim cvijećem i riječima ljubavi. Ono što je najviše oduševilo djecu, roditelje i učitelje je MJESTO ZAGRLJAJA pokraj ulaza u naše učionice.

U nadi da ćemo se što prije sresti, na srcu dragom nam mjestu, najljepše vas pozdravljaju vaše učiteljice Josipa i Kristina!

Više pod opširnije!

Ljubav je u zraku uvijek kada je obitelj u pitanju,ali kada dođu po njih u školu najljepše je mamu i tatu obujmiti rukama. Moć lijepe riječi i zagrljaja je golema, osim što je ugodna, znanstveno je dokazano da je i ljekovita.Ne zaboravite to!

Još jedan prigodan datum, Međunarodni dan žena, obilježili smo 8. ožujka. Ovaj datum je važan za najvažnije žene u životu naših prvaša - za njihove mame! Također je važan i za naš projekt „Family time", jer smo ga proslavili izradom kreativnih čestitki za njih.

Snaga, ljubav, najbolja prijateljica – majka je sve! Hvala mama i sretan ti Dan žena!

Josipa Strikić, Kristina Oreč