Poštanski pretinac

Ivan Punoš
GIMNASTIKA
Nataša Zvonar / datum: 14. 12. 2023. 09:22

Nakon ostvarenog drugog mjesta  na Gradskom natjecanju u gimnastici koje se održalo u Splitu i drugog mjesta  na Županijskom natjecanju, ekipa gimnastičara iz naše škole  ostvarila je  plasman za odlazak na Državno prvenstvo u gimnastici.

Ekipa gimnastčarki je kao najmlađa ekipao na prvenstvu svojila sjajno treće mjesto na Gradskom natjecanju.

Natjecanje se održavalo 30.studenog 2023.g i sudjelovale su najbolje ekipe iz

Splitsko-dalmatinske županije.

Zahvaljujem se učenicima na njihovom radu i vremenu koje su odvojili i ostajali nakon škole da bi vježbali elemente gimnastike u sportskoj dvorani sa učiteljom TZK-e.

Iskustva s natjecanja su pozitivna i želja nam je da imamo što bolji plasman na Državnom prvenstvu u Osijeku.

Učenice sa natjecanja:Tonka Višić,Petra Šarić,Tamara Šarić,Petra Žužul,Ana Vlašić.

Učenici sa natjecanja:Matija Bralo,Gordan Bračulj Gudelj,Niko Mešin,Ivano Petrović i Ante Kursar.

Učitelj TZK-e

Ivan Punoš

[OPŠIRNIJE]

3.MJESTO ŠAH
Nataša Zvonar / datum: 11. 12. 2023. 11:40

U ekipnom Natjecanju u šahu osnovnih škola grada Splita učenici naše škole su osvojili 3.mjesto.

Natjecanje se održavalo u srijedu 25.10.2023.g. u prostorijama Splitskog šahovskog doma.

U jakoj konkurenciji  naši učenici su pokazali pravu borbu i znanje te su osvojili ovu visoku i vrijednu poziciju.

Učenici koji su osvojili 3.mjesto u šahu su:Marino Šošić,Noa Zerdun,Mihael Šodan,Marin Šarić i Luka Lisica