Petra Slišković
Nota ljubavi od 2.a
Autor: Anita Dujela, 18. 2. 2019.

Premda različito tumačimo ljubav, svi čvrsto vjerujemo u nju. U nastavku pročitajte što o ljubavi imaju reći učenici 2.a razreda te poslušajte notu ljubavi u njihovoj izvedbi. I, što je najvažnije, što god ona predstavlja za vas, prepustite joj se i vjerujte joj... Jer ljubav pokreće svijet.

P.Slišković

K.G. : Za mene je ljubav najljepša stvar na svijetu. Ljubav za mene predstavlja obiteljsku ljubav, ljubav odraslih i ljubav djece. Ljubav je jedan osjećaj koji čini svijet boljim.

I.M.V. : Za mene je ljubav moja obitelj. Za mene su prijatelji ljubav. Za mene je sreća ljubav. Meni je igra ljubav. Meni je druženje ljubav. Za mene su pjesme ljubav. Za mene je moja učiteljica ljubav. Za mene su uspomene ljubav.

M.A. : Za mene je ljubav toplina u srcu i osjećaj koji imaju ljudi koji prvi put nađu svoju simpatiju. Cijela duša je ljubav.

L.G.P. : Za mene je ljubav sve. Za mene je ljubav cijeli svijet. Za mene je ljubav kao mirisni cvijet. Za mene je ljubav srce. Za mene je ljubav kad me mama zagrli. Za mene su ljubav moji prijatelji. Za mene je ljubav moj brat i tata. Za mene je ljubav kad mi se tata javi s broda. Za mene je ljubav moja simpatija. Za mene je ljubav škola.