Dragi učenici,

u našoj školi želimo stvoriti prostor gdje se svi možete osjećati sigurno i podržano. Vaša mišljenja, osjećaji i pitanja su nam izuzetno važni, a razumijemo da se ponekad možete suočiti s izazovima ili nejasnoćama. Zato smo otvorili Sandučić povjerenja — mjesto gdje možete slobodno izraziti svoje misli i osjećaje.

Na ovoj stranici nalazi se jednostavan obrazac koji vam omogućuje da anonimno ili s vašim imenom i e-mail adresom pošaljete poruku našem školskom pedagogu. Bez obzira na to što vas muči, bilo da se radi o školskim problemima ili osobnim izazovima, naš pedagog je ovdje da vas sasluša i pruži podršku.

Ako se odlučite, možete ostaviti svoje ime i e-mail adresu kako bi vas pedagog mogao kontaktirati i dogovoriti sastanak, ukoliko to želite. Vaša privatnost je naš prioritet, i sve informacije koje podijelite bit će tretirane s najvećim poštovanjem.

Pozivamo vas da iskoristite ovu priliku ako osjećate potrebu za razgovorom ili podrškom. Vaša dobrobit nam je važna, i radujemo se što vam možemo pomoći na vašem putu kroz školu.

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content