« Siječanj 2021 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
U ekipnom Natjecanju u šahu osnovnih škola grada Splita i Županijskom natjecanju učenici i učenice naše škole ostvarili su zapažene rezultate.
Učenice su osvojile 1.mjesto u gradu Splitu i 3.mjesto u Županijskom natjecanju,dok su učenici osvojili 2.mjesto u gradu Splitu i 1.mjesto na Županijskom natjecanju i time stekli pravo za odlazak na Državno natjecanje u šahu.
Natjecanje se održavalo u prostorijama Šahovskog kluba Mornar 12.12.2019.godine.
U veoma jakoj konkurenciji naši učenici su pokazali pravu borbu i znanje te su osvojili ove visoke i vrijedne pozicije.
Više pod opširnije...
Osvojile su učenice OŠ „Žnjan-Pazdigrad“ na Natjecanju osnovnih škola grada Splita u nogometu za školsku godinu 2019/2020.
Natjecanje se održavalo na igralištu OŠ Manuš u Vukovarskoj ulici.
Sjajnom igrom,zalaganjem i zajedništvom učenice su došle su do prvog mjesta pobjedivši:
POLUFINALE :
ŽNJAN PAZDIGRAD – STROŽANAC 7 : 0
FINALE :
ŽNJAN PAZDIGRAD – BRDA 3 : 1
Budući da su pobjednice ovog natjecanja,učenice su stekle pravo nastupa na regionalnom natjecanju 5 i 6 razreda kao predstavnice grada Splita.
Učenice koje će predstavljati našu školu i grad Split su:Stela Dijanić,Ana Milinović,Pia Karabatić,Petra Glibota,Lorena Šalov,Karla Mikulčić,Ivana Mornar,Lana Šitum i Marta Baliban.
Voditelj-učitelj TZK-e
Ivan Punoš
Na sportskom natjecanju osnovnih škola grada Splita učenici petih i šestih razreda su ostvarili zapažene rezultate.
U NOGOMETU su naši učenici osvojili 2.mjesto.
Utakmice za prvaka su se održavale na pomoćnom igralištu RNK SPLITA.
U RUKOMETU su naše učenice osvojile 2.mjesto.
Utakmice su se odigravale u Š.C.GRIPE-VELIKA DVORANA.
U ODBOJCI su naše učenice zauzele 4.mjesto.
Utakmice su se održavale na POLJUDU-VELIKA DVORANA.
Zahvaljujem se svim učenicima koji su odvojili svoje vrijeme za treninge u školi i koji su redovito dolazili na sva natjecanja,te predstavljali našu školu.
Nastavnik TZK-e Ivan Punoš
1. OŠ Kajzerica ZAGREB
2. OŠ Žnjan - Pazdigrad SPLIT
3. OŠ Jurja Šižgorića ŠIBENIK
Čestitamo našim košarkašicama i njihovu voditelju prof. Ivanu Punošu na osvojenom drugom mjestu.